GSM: 773 645 313
 
Zajistíme širokou škálu procedúr v oblasti krásy, relaxace a péče o tělo. Finské privátní sauny, kosmetika, kadeřnictví, manikúra, modeláž nehtů, pedikúra, masáž, SPA procedúry pro tělo, ruce i nohy..
 
Kosmetika - v našem studiu pracujeme pouze s kvalitní profesionální kosmetikou. Vlajkovou lodí našeho studia je profesionální francouzská BIO kosmetika M120, která nabízí širokou škálu procedur od klasické péče o obličej a tělo, až po zaměření na konkrétní problémy, jako je akné, kapiláry, povadlá a stárnoucí pokožka, pigmentace, jizvy, křečové žíly, otékání nohou, povadlá pokožka v oblasti obličeje, krku, dekoltu, břicha, hýždí, stehen a paží a mnohé jiné.

 

Kadeřnictví - dámský střih (mytí, střih, foukaná), pánský střih (mytí, střih, sušení), dětský střih - do 8 let (mytí, střih, foukaná). Společenský účes, přeliv, melír, trvalá, barvení vlasů i masáž hlavy, léčebná kůra (maska, masáž, prostředky s léčivým účinkem, sušení).

 

Studio je zaměřené na zkrášlení, odpočinek a zdravý způsob života. Přijďte navštívit naše Relax Studio ElliO a svěřte se do rukou odborníků v oblasti krásy, péče o tělo a relaxace. Dopřejte si svému tělu péči, zkrášlení a zhýčkání a své duši relaxaci a pohodu.
 
      
kadeřnictví praha   kosmetika praha  kosmetika praha 5  kadeřnictví praha 5